איזה שמפו מומלץ לכלב שלך?

אתם בוודאי רוצים שהכלב שלכם יראה טוב וגם יריח טוב עם פרווה בריאה ונעימה כזו שכיף ללטף. פעם היה נהוג לחפוף את הפרווה של הכלבים עם מוצרי הטיפוח שלנו או להשתמש אפילו בסבון כלים אבל בשנים האחרונות קמו יותר ויותר מספרות לכלבים ומותגי טיפוח לכלבים שמייצרים ומוכרים שמפו, סבון, מרכך ואפילו בושם המותאם לכלב שלכם!

4 דגשים חשובים בטיפוח הכלב שלכם:

מעבר להמלצה לקחת את הכלב למספרה לכלבים בעיקר לטיפול וטיפוח מקצועי, בעיקר בחילופי עונות, רצוי לרכוש כמה מוצרי טיפוח הביתה ולרחוץ את הכלב. לא מומלץ כל שבוע ואפילו כל חודש אבל אחרי טיולים או כשהוא מסריח למדי או כשאין לכם אפשרות להגיע למספרת כלבים בתדירות גבוהה. שמפו לכלב לא בוחרים לפי מחיר מבצע או ריח כמו שאנחנו בוחרים את שלנו אלא לפי כמה דגשים חשובים במיוחד בכדי לא רק להועיל לפרווה של הכלב אלא לא להזיק לה.

  1. יש לבחור עבור הכלב שמפו איכותי. שמפו איכותי מכיל רכיבים איכותיים והם טובים גם לפרווה של הכלב וגם לעור שלו. אם תרכשו מוצר רק בגלל מחיר נמוך אתם עלולים לרכוש מוצר פחות איכותי שיכול להזיק לכלב ואף לגרום לו לחוסר נעימות ותגובות אלרגיות למיניהן.
  2. יש לחפוף את הכלב רק עם שמפו ומרכך המיועדים לכלבים. מוצרי טיפוח המיועדים לכלבים מותאמים לעור ולפרווה שלהם ששונה מהעור שלנו כבני אדם. העור של הכלב שונה ברמת החומציות שלו מהעור שלנו ולכן השמפו והמרכך צריכים להיות מותאמים ומתאימים עבורו.
  3. הכירו את המותגים בעולם הטיפוח של הכלבים- לא מדובר בהרבה מאוד חברות אבל כן יש חיקויים וכן יש חברות מובילות ומוכרות איכותיות ומן הסתם יקרות יותר, וכאלה פחות איכותיות והמחיר בהתאם. קראו על החברות, בדקו מה יש במוצרים ולמה הן נחשבות למומלצות בתחום, התייעצו עם אשת המקצוע במספרה לכלבים עם מה היא חופפת ובאילו מוצרים של איזו חברה היא משתמשת ובחרו לרכוש את אותם מוצרים- אם הם טובים לכלב חשוב שעם זה תמשיכו לרחוץ אותו גם בבית ולא רק במספרה.
  4. שימו לב אם הכלב שלכם צריך שמפו מסוים- בהתאם למצב העור, סוג הפרווה ואלרגיות אפשריות. ישנם סוגי שמפו שהם סוגים טיפוליים במצב בו לכלב יש אקזמה בעור, עור רגיש במיוחד או בעיות בפרווה ולכן חשוב להתאים אותם למצב. באופן כללי יש סוגים שונים של מוצרי טיפוח המתאימים לסוג הפרווה של העור, ארוכה או קצרה, בהירה או כהה ולכן בדקו את כל המרכיבים ואת כל הפרטים לפני שאתם רוכשים את השמפו ורוחצים את הכלב.

מידע נוסף אודות הפרווה של הכלב, חשיבותה ואיך לדעת לזהות איזה פרווה יש לכלב שלכם, בקרו במאמרנו בנושא הפרווה של הכלבים שלנו.

המידע מוגש באדיבות חנות חיות: פט סטוריבוטיק כלבים וחתולים במרכז רימון, קרית אונו 

5/5

אהבת את המאמר?

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח לוואטס אפ
שיתוף ב email
שלח למייל
שיתוף ב print
הדפס

השאר תגובה

דילוג לתוכן