שינוי בשגרה היומית של הכלב

לכולנו לרוב יש את השגרה היומית שלנו ויחד איתה מגיעה גם השגרה שאנחנו יוצרים לכלב שלנו, קמים בבוקר, מוציאים אותו לטיול, נותנים לו אוכל, מתארגנים בעצמנו לעבודה, מכינים את הילדים וכדומה… ישנן תקופות במהלך השנה בהן השגרה שלנו משתנה, חגים, חופשות ועוד.. חשוב לשמור על השגרה של הכלב שלנו גם בתקופות בהן השגרה שלנו לא יציבה.

ההמלצה שלנו היא קודם כל, להכיר את הכלב שלכם, להבין איך השינוי בשגרה משפיע עליו והאם בכלל. יש כלבים אשר באופן טבעי יותר רגישים לשינוי שגרה, הסתכלו על הכלב שלכם, האם ההתנהגות שלו משתנה? האם הוא עושה נזקים בבית? אולי בכלל הוא נראה סגור ושקט מהרגיל? בתקופה כזו חשוב לשמור על שגרה.

שגרה יומית של כלב מורכבת בעיקר מטיולים וארוחות בשעות פחות או יותר קבועות, כאשר זה משתנה מכלב לכלב, בהתאם לגיל, לגודל, לסוג ולאופי, מוזמנים להתייעץ איתנו ספציפית לגבי הסדר יום של הכלב שלכם.

למשל, בוטן אחד הכלבים שלנו, הוא כלב בוגר ורגוע, יוצא פעמיים ביום לטיול ואח"כ אוכל (שתי ארוחות ביום), בבוקר ובערב, במהלך היום הוא מעדיף להיות בבית, שוכב במיטה שלו.

סול לעומת זאת, הכלבה השנייה שלנו, היא רועה אוסטרלית, מאוד אוהבת לשחק ומלאת אנרגיה, גם היא יוצאת פעמיים ביום לטיול ואח"כ אוכלת (שתי ארוחות ביום), בבוקר ובערב. בין לבין הרבה יותר נכון לה להיות בפעולה, באינטראקציה עם אנשים ולכן לרוב תראו אותה איתי בחנות 🙂

אם בכל זאת קשה לכם לשמור על השגרה של הכלב, בתקופות משתנות, ההמלצה שלנו, היא להוציא להם כמה שיותר אנרגיה כשאפשר, לשחרר אותם במקומות מתאימים במהלך הטיול, להפגיש אותם עם עוד כלבים, ולשחק איתם במשחק שהם אוהבים, אצלנו בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקים לכלבים בגדלים שונים.

יש לכם עוד שאלות על שינוי בשגרה היומית של הכלב? מוזמנים תמיד להתייעץ איתנו, בטל'/בוואטספ או פשוט לפגוש אותנו אותנו בחנות.

המידע מוגש ע"י עמיחי בוסקילה, מאלף כלבים מקצועי ואוהב כלבים וחתולים מזה שנים.

אהבת את המאמר?

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח לוואטס אפ
שיתוף ב email
שלח למייל
שיתוף ב print
הדפס

השאר תגובה

להזמנות לחצו כאן!
להזמנות לחצו כאן!
היי!
דילוג לתוכן